Посади та номера телефонів структурних підрозділів
Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії
- Костів Ігор Васильович завідувач анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії
- Коханюк Галина Ярославівна старша сестра медична анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії
Операційне відділення
- Щербан Микола Георгійович завідувач операційним відділенням
- Попович Інна Георгіївна - старша сестра медична операційного відділення
Хірургічне відділення №1
- Філіпець Олексій Іванович завідувач хірургічним відділенням №1
- Мельник Наталія Анатоліївна - старша сестра медична хірургічного відділення №1
Хірургічне відділення №2
- Мороз Олександр Михайлович завідувач хірургічним відділенням №2
- Морар Аліна Василівна - старша сестра медична хірургічного відділення №2
Нейрохірургічне відділення
- Бобков Віктор Олександрович завідувач нейрохірургічним відділенням
- Калиняк Марія Парафтеївна - старша сестра медична нейрохірургічного відділення
Урологічне відділення
- Арійчук Ігор Корнильович завідувач урологічним відділенням
- Сандуляк Марія Олексіївна - старша сестра медична урологічного відділення
Травматологічне відділенням для дорослих
- Якимюк Дмитро Іванович завідувач травматологічним відділенням для дорослих
- Устиянська Людмила Анатолівна старша сестра медична травматологічного відділення для дорослих
- Пріван Інна Михайлівна старша сестра медична травматологічного пункту для дорослих
Травматологічне відділенням для дітей
- Мартинов Андрій Володимирович , завідувач травматологічним відділенням для дітей
- Главачук Галина Василівна в.о. старшої сестри медичної травматологічного відділення для дітей
Опікове відділення
- Семенюк Ігор Євгенович завідувач опіковим відділенням
- Бурюк Марія Іванівна старша сестра медична опікового відділення
Гастроентерологічне відділення
- Череватенко Віра Олександрівна завідувач гастроентерологічним відділенням
- Рудей Ганна Григрівна старша сестра медична гастроентерологічного відділення
Центр невідкладної неврології
- Вакарчук Ганна Василівна завідувач центром невідкладної неврології
- Аксинті Віоріка Миколаївна старша сестра медична центру невідкладної неврології
Терапевтичне відділення №1
- Холоденко Тетяна Вікторівна, завідувач терапевтичним відділенням №1
- Майорова Жанна Іллівна старша сестра медична терапевтичного відділення №1
Терапевтичне відділення №2
- Дирда Олена Миколаївна, завідувач терапевтичним відділенням №2
- Тодеріко Т.В., в.о. старшої сестри медичної терапевтичного відділення №2
Гематологічне відділення
- Тимофеєв Валентин Вікторович завідувач гематологічним відділенням
- Гешка Надія Василівна старша сестра медична гематологічного відділення
Відділення відновного лікування
- Пилипяк Міла Іванівна, завідувач відділенням відновного лікування
- Рурак Людмила Василівна старша сестра медична відділення відновного лікування
Приймальне відділення
- Мец Олеся Тарасівна завідувач
- Пітик Оксана Володимирівна старша сестра медична приймального відділення
- Діордійчук Тетяна Павлівна старша сестра медична централізованого стерилізаційного відділення
- Грушко Валентин Орестович, завідувач рентгенологічним відділенням
- Дугаєва Світлана Миколаївна, завідувач клініко-діагностичною лабораторією