Структурні підрозділи

Посади та номера телефонів структурних підрозділів

Відділення Посада Номер телефону
Головний лікар Грушко Олександр Іванович 6-08-70 / 6-92-81
Приймальня Гандюк Емілія Олександрівна 6-08-70 / 6-92-22
Заступник головного лікаря з медичної частини Федорук Олександр Степанович 6-92-70
Заступник головного лікаря з контролю якості діагностики та лікування Плегуца Олександр Матвійович 6-92-63
Заступник головного лікаря з медсестринства Комерзан Валентина Тимофіївна 6-92-63
Начальник відділу кадрів Вітовська Уляна Тарасівна 6-08-73 / 6-92-93
Заступник головного лікаря з економічних питань Григірчик Ганна Іванівна 6-18-09 / 6-92-53
Заступник головного лікаря з технічних питань Чолак Іван Миколайович 6-92-36
Кабінет медичної статитики Палагнюк Василь Михайлович 6-92-54
Головний бухгалтер Кулікова Лілія Дмитрівна 6-08-72
Юрист Масловський Артур Іванович 6-92-10
Інженер-метролог Дубовой Валерій Миколайович 6-92-80
Інженер з охорони праці Петльоха Віктор Іванович 6-93-76
Начальник штабу ЦО Романюк Євгеній Віталійович 6-92-80
Інженер (по будівництву) Плаксій Манолій Іванович 6-92-33
Профспілковий комітет Середюк Богдан Михайлович 6-92-46
Кабінет УЗД Ткачук Ольга Василівна 6-92-92
Приймальне відділення, Завідувач Довганюк Олеся Тарасівна 6-08-75 / 6-92-76
Відділення трансфузіології Каланча Анжеліка Володимірівна 6-92-61
Клініко-діагностична лабораторія, Завідувач Дугаєва Світлана Миколаївна 6-08-76 / 6-92-30
Рентгенологічне відділення, завідувач Малейкий Мирослав Васильович 6-18-02 / 6-92-16
Централізоване стерилізаційне відділення, Старша медична сестра Діордійчук Тетяна Павлівна 6-93-30
Клінічний провізор Маліцька Вікторія Сергіївна 6-93-40
Лікар-епідеміолог Чуп Маргарита Іванівна 6-92-19
Стоматологічний кабінет Паламарчук Сергій Іванович 6-92-51
Лікар-дерматовенеролог Кучерівська Людмила Даріївна 6-92-04
Лікар-психолог Кукурудзяк Ольга Степанівна 6-93-49
Кабінет функціональної діагностики Фочук Марія Пилипівна 6-92-73
Відділення відновного лікування, завідувач Пилип’як Міла Іванівна 6-92-44
Гінекологічний кабінет Добровольский Микола Броніславович 6-92-90
Терапевтичне відділення №1, Завідувач Ганжа Валентина Деомидівна 6-92-99
Гематологічне відділення, завідувач Аджигітова Людмила Вікторівна 6-18-03 / 6-92-82
Терапевтичне відділення №2, завідувач Дирда-Кугут Олена Миколаївна 6-92-82
Центр невідкладної неврології, завідувач Вакарчук Ганна Василівна 6-92-79
Гастроентерологічне відділення, Завідувач Черватенко Віра Олександрівна 6-92-38
Травматологічне відділення для дорослих, Завідувач Яким’юк Дмитро Іванович 6-92-46
Травматологічне відділення для дітей, Завідувач Середюк Богдан Олександрович 6-92-46
Нейрохірургічне відділення, завідувач Бобков ВІктор Олександрович 6-18-04 / 6-92-88
Урологічне відділення Арійчук Ігор Корнійович 6-18-01 / 6-92-60
Хірургічне відділення “1, Завідувач Філіпець Олексій Іванович 6-92-34
Хірургічне відділення “2, Завідувач Мороз Олександр Михайлович 6-92-71
Ендоскопічне відділення, лікар-ендоскопіст Уляшкевич Євгеній Володимирович 6-08-81 / 6-92-17
ВІдділ анестезіалогії х ліжками для інтенсивної терапії, завідувач Іванов Володимир Іванович 6-08-81
Операційне відділення, Завідувач Щербан Микола Георгійович 6-92-00