Відділення трансфузіології

ВІДДІЛЕННЯ ТРАНСФУЗІОЛОГІЇ

завідувач Каланча Анжеліка Володимирівна

Дата народження 26.08.1975р.

Закінчила Буковинську державну медичну академію у 2000 році

Трудова діяльність з 1993-2000 р працювала медичною сестрою хірургічного відділення обласної клінічної лікарні м.Чернівці. В період з 2000-2002 р. працювала викладачем хірургії в Чернівецькому медичному училищі БДМА. З 2002 р. працює на посаді завідувача відділенням трансфузіології ОКУ ЛШМД.

Категорія перша з спеціальності «Трансфузіологія»

Нагороди та відзнаки: грамота Червоного Хреста України

Громадська робота секретар Асоціації трансфузіологів Чернівецької області

Інформація про відділення

Назва відділення трансфузіології

Кількість ліжок ----

Завідувач Каланча Анжеліка Володимирівна

Старша медсестра Задворна Алла Болеславівна

Телефон 0372 549261

Показники роботи за 2010 рік. Не дивлячись на те, що в Україні спостерігається тенденція до зменшення кількості донорів, завдяки проведеним заходам (постійної агітаційної роботи, лекції родичам хворих, студентам у ВНЗ, статті в газетах, виступи на радіо та телебаченні, оформлення стінгазет) у відділенні трансфузіології ЛШМД спостерігається позитивна динаміка в заготівлі крові за останні роки.

Кількість донацій у 2010 році склала 1000 , заготовлено консервованої крові 477,8 літрів. Проведення «днів донора» на базі відділення трансфузіології ЛШМД із залученням професорсько - викладацького складу, студентів та лікарів є великим потенціалом у донорстві, створює найкоротший шлях від «потенційних донорів» до донорства, а особливо - в екстремальних ситуаціях, сприяє розвитку донорського руху в Чернівецькій області, його оновленню та набуттю нового сучасного напрямку.