Головна сторінка

Add Headings and they will appear in your table of contents.

Вітаємо Вас на сайтіОбласна комунальна установа

„Лікарня швидкої медичної допомоги”

м. Чернівці

10 листопада 1981 року виконкомом міської ради був затверджений акт за № 841/25 приймання в експлуатацію будівлі міської лікарні на 510 ліжок по вул. Фастівській, 2.

Наказом обласного відділу охорони здоров’я № 621/319 від 01.10.1981 року, міського відділу охорони здоров’я №127 від 08.12.1981 року було розширено міську лікарню №1 з 400 до 630 ліжок і переведено в приміщення корпусу, що побудований по вул. Фастівській, 2 та затверджена профілізація ліжкового фонду, згідно якої з міської лікарні №1 по вул. Гагаріна було переведено хірургічне відділення, урологічне відділення, терапевтичне відділення, травматологічне відділення; з міської лікарні №3 переведені гастроентерологічне відділення, хірургічне відділення, травматологічне відділення з опіковим. З 01.02.1982 року з обласної лікарні були переведені нейрохірургічне відділення, гематологічне відділення, з обласної дитячої лікарні - травматологічне відділення для дітей. Для нормального функціонування лікувального закладу були відкриті параклінічні відділення: відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії, фізіотерапевтичне відділення, відділення трансфузіолоії, централізоване стерилізаційне відділення, клінічна лабораторія, біохімічна лабораторія, гінекологічний кабінет, ендоскопічний кабінет, кабінет функціональної діагностики, рентгенологічне відділення, приймальне відділення.

01 липня 2000 року наказом управління охорони здоров’я № 175 облдержадміністрації міську клінічну лікарню №1 було перейменовано на Обласну комунальну установу „Лікарня швидкої медичної допомоги”.

На даний час ОКУ «Лікарня швидкої медичної допомоги» потужністю – 460 ліжок. З них хірургічного профілю - 320 ліжок, терапевтичного профілю – 140 ліжок. У своєму складі налічує 12 клінічних відділень:

В складі травматологічних відділень для дорослих та дітей функціонують відповідно травмпункти для дорослих та дітей. На базі травматологічного пункту для дорослих організовано обласний центр по наданню антирабічної допомоги населенню.

Параклінічні відділення лікарні:

1. Відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії - 12 ліжок

2. Приймальне відділення

3. Клініко-діагностична лабораторія (біохімічна, клінічна, бактеріологічна)

4. Рентгенологічне відділення

5. Відділення трансфузіології

6. Відділення відновного лікування хворих

7. Централізоване стерилізаційне відділення

8. Ендоскопічне відділення

Кабінети: кабінет УЗД, кабінет функціональної діагностики, гінекологічний, стоматологічний.

Управлінський та господарсько-обслуговувальний персонал в складі:

Економічна служба, бухгалтерія, кадрова служба, інженерна служба, харчоблок, гараж, філіал медичної бібліотеки, ремонтна служба, інший персонал (ліфтери, підсобні робітники, дезінфектори, діловод, друкарка, кастелянка, завідувач господарством, начальник штабу ЦО, оператор комп’ютерного набору, завідувач складом, сторожа, двірники, прибиральники службових приміщень, реєстратори).

Адреса: 58023, м. Чернівці, вул. Фастівська, 2

Телефон: 0372 54-08-70

Email: LSMD@ukr.net

Головний лікар Грушко Олександр Іванович