14 червня - ДЕНЬ ДОНОРА

Служба крові – життєво необхідна частина національної системи охорони здоров’я будь-якої країни світу. Впровадження у медичну практику сучасних методів лікування, розширення обсягів високотехнологічних оперативних втручань та зростання кількості потерпілих від аварій, надзвичайних ситуацій потребує від служби крові збільшення об’ємів заготівлі крові, її компонентів щодо забезпечення лікувально-профілактичних закладів безпечними та якісними препаратами крові. Для самозабезпечення країни гемотрансфузійними компонентами та препаратами, (за вимогами ВООЗ та Євросоюзу) рекомендується заготовляти не менше, як 12-15 мл. крові на одну людину в рік. Тому розвиток донорства крові має першочергове значення.

Мета проведення Всесвітнього дня донора крові – це усвідомлення населенням важливості добровільної здачі крові для спасіння життя наших громадян.

Особливі слова подяки висловлюємо почесним донорам України, яких в області нараховується 1610 і з них 119 в місті Чернівці. Велика честь і шана донорам крові.

Відділення трансфузіології ЛШМД запрошує взяти участь акції "День донора", що традиційно проводиться у ОКУ "Лікарня швидкої медичної допомоги" спільно з Центром крові 14 червня з 9.00 до 14.00.

Напередодні кроводачі ознайомтесь з пам'яткою донора і пам'ятайте - Ваша кров може врятувати чиєсь життя!

телефон відділення трансфузіології 6-92-61 КАЛАНЧА Анжеліка Володимирівна

14 червня 2011 року у ОКУ "Лікарня швидкої медичної допомоги" відбулася акція "ДЕНЬ ДОНОРА"